Vasárnapi netkimaradás

· Egy perc olvasmány

Lent olvashatjátok a hivatalos egyetemi közleményt. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy vasárnap a Schönherznek addig lesz internetkapcsolata, amíg az R épületben levő UPS-ek el tudják látni az egyetemi switcheket. Ha leálltak, akkor a Schönherzen kívülről nem lehet majd elérni a szervereinket sem, így kiesés várható többek között a levelezésben és a weboldalak elérhetőségében (a Wiki is ide tartozik).

Június 3-án vasárnap 8-tól 17 óráig áramszünet lesz az AE, ÉL, Hő, R, Z épületekben az elektromos energia ellátását biztosító kapcsolóterek éves karbantartása miatt.

Az áramszünet miatt kiesés várható az alábbi helyszínek hálózati kapcsolatában:

AE, ÉL, H, Hő, R, T, Z épületek

Bercsényi, Kármán, Schönherz, Tétény, Wigner kollégiumok

Az R épületi gépteremben működő gépeket a TIO áramszünet előtt (szombat este vagy vasárnap reggel) lekapcsolja, ezért nem fognak működni a központi szolgáltatások, többek közt az lábbiak sem:

gazdálkodási rendszer

mail.bme.hu