Salgópályázat 2014 nyár

Ismét pályázni lehet a KSZK villanykarosoknak nyújtott szerverhoszting szolgáltatására, mely ideális szakdolgozathoz, diplomamunkához vagy egyéb kutatás/fejlesztéshez szükséges szerver működtetéséhez.

A szerverterem átépítésével lehetőség nyílt rackelhető szerverek elhelyezésére is. A pályázók jelenleg 40 helyre tudnak pályázni. Az elhelyezett szervereket két, összesen több mint 36kW-os berendezés hűti, a hálózati eszközök szünetmentes tápellátást kapnak. Indokolt esetben kérhető gigabites hálózati csatlakozási pont.

Az elhelyezés ingyenes, csak egy hálóreget kell megvenni, hálóreget csak kollégista vehet, emiatt ha külsős vagy, szükség van egy felelősségvállalóra (kollégistára).

Pályázat leadása

Szabályzat

Határidő: 2014. július 13. (vasárnap), 12:00

Eredményhirdetés: A határidőt követő héten a kiírás szerint. A nyertes pályázók ekkortól, előzetes egyeztetés után helyezhetik el gépeiket a polcon.

A salgós regek a pályázati határidőt követő héten szerdán délben járnak le!