Salgópályázat – 2016 tavasz

Ismét pályázni lehet a KSZK villanykarosoknak nyújtott szerverhoszting szolgáltatására, mely ideális szakdolgozathoz, diplomamunkához vagy egyéb kutatás/fejlesztéshez szükséges szerver működtetéséhez.

​A pályázók jelenleg 40 helyre tudnak pályázni. Az elhelyezett szervereket két, összesen több mint 36kW-os berendezés hűti, a hálózati eszközök szünetmentes tápellátást kapnak. Indokolt esetben kérhető gigabites hálózati csatlakozási pont.

Az elhelyezés ingyenes, csak egy hálóreget kell megvenni, hálóreget csak kollégista vehet, emiatt ha külsős vagy, szükség van egy felelősségvállalóra (kollégistára).

Pályázat leadása

Szabályzat

Határidő: 2016. április 10.

Eredményhirdetés:

– A határidőt követő héten a kiírás szerint.

– A nyertes pályázók ekkortól, előzetes egyeztetés után helyezhetik el gépeiket a polcon.

Kontakt személy: Gyurácz Kristóf kristof_gyuracz{at}kszk.bme.hu