Ugrás a lényegre

2018 Nyári hálóregisztrációs időszak

· Egy perc olvasmány

Holnap délben (07.03. 12:00) indul a nyári hálózati regisztrációs időszak, ettől kezdve tudtok IP címeket regisztrálni az admin.sch.bme.hu oldalon.

Határozatlan ideig még ingyenesen tudjátok ezt megtenni. Őszre valószínűleg visszatér a hálózatfejlesztési hozzájárulási díj, de biztosat sajnos továbbra sem tudunk mondani.

Egy felhasználónak továbbra is maximum két publikus címet lehet igényelni.Akik tavasszal ugyanabban a szobában laktak, ahol most nyáron is fognak, azoknak elég hosszabbítani a címeiket (bevásárlókocsi ikon a cím mellett), átköltözők és friss beköltözők új címet regisztráljanak.

A tavaszi félévben igényelt címek (tehát ami jelenleg aktív) szintén holnap 12:00-kor járnak le (ennek oka, hogy a címtartományaink meglehetősen zsúfoltak, és nem lehetne új regisztrációkat csinálni, ha kiürülnének).

Kellemes nyarat!