Ugrás a lényegre

Lezárult az idei Hash Code első fordulója

· Egy perc olvasmány
Schulcz Ferenc

Lezárult a Google Hash Code első fordulója, aminek szervezésében a KSZK is segített. A Google Developer Group Budapesttel közösen lehetőséget adtunk a játékosoknak, hogy egy hubban, azaz egy központi helyszínen oldhassák meg Magyarországon is a feladatokat.

fotó: SPOT

Az általunk üzemeltetett hubban összesen 6 csapat mérkőzött meg egymással, akik között nem csak mostani és régi kollégisták, de külsősök is szerepeltek. Természetesen a KSZK is képviseltette magát néhány taggal a versenyzők között.

Versenyzés közben a csapatok a GDG Budapest jóvoltából egy jó hangulatú pizzázáson vehettek részt, ez kitűnő alkalom volt a kapcsolatépítésre. A verseny eredménye gyorsan kiderült, a nálunk mérkőző csapatok világviszonylatban a középmezőnyben végeztek, amihez gratulálunk nekik!

fotó: SPOT A képeket köszönjük a SPOT fotókörnek, még többet az ő galériájukban találhattok.