Ugrás a lényegre

Salgópályázat – 2016 ősz

· Egy perc olvasmány

Ismét pályázni lehet a KSZK villanykarosoknak nyújtott szerverhoszting szolgáltatására, mely ideális szakdolgozathoz, diplomamunkához vagy egyéb kutatás/fejlesztéshez szükséges szerver működtetéséhez.

A szerverterem visszaköltöztetése befejeződött, így a költözés során nálunk maradt gépeket csak érvényes pályázattal kapcsoljuk be. Ugyanígy, a kint lévő gépeket is csak pályázat után helyezhetitek el.


A pályázók jelenleg 40 helyre tudnak pályázni. Az elhelyezett szervereket két, összesen több mint 36kW-os berendezés hűti, a hálózati eszközök szünetmentes tápellátást kapnak. Indokolt esetben kérhető gigabites hálózati csatlakozási pont.

Az elhelyezés ingyenes, csak egy hálóreget kell megvenni, hálóreget csak kollégista vehet, emiatt ha külsős vagy, szükség van egy felelősségvállalóra (kollégistára).

Pályázat leadása

Szabályzat

Határidő:A pályázat határideje a következő pályázat kiírásának időpontja.

Eredményhirdetés:

– A nyertes pályázók ekkortól, előzetes egyeztetés után helyezhetik el gépeiket a polcon.

Kontakt személy: Gyurácz Kristóf kristof_gyuracz{at}kszk.bme.hu