Ugrás a lényegre

SCH WiFi ideiglenes kimaradás

· Egy perc olvasmány

A kollégiumban jelenleg üzemelő SCH WiFi-t szolgáltató AP-k kora és technikai képességei miatt sokszor nem működnek megfelelően. Az elmúlt héten egy központi szolgáltatás kiesése miatt átmenetileg az SCH WiFi szolgáltatás egyáltalán nem üzemel. (Nem tudtok csatlakozni és/vagy nem ad internetet)

Jelenleg is dolgozunk a szolgáltatás valamilyen szintű helyreállításán, de úgy tűnik ez még el fog tartani egy darabig. Addig is szíves türelmeteket kérjük.

Amint sikerült valamit kihozni a helyzetből ugyanitt értesítünk titeket.

Továbbra is tervben van jó minőségű és stabil vezeték nélküli hálózat kiépítése, de sajnos ezt rajtunk kívül álló okok miatt még nem tudtuk megkezdeni. Remélhetőleg azzal már nem lesznek egyáltalán problémák.